IBC SOLAR – Silne partnerstwo

Państwa wiedza techniczna (know-how) w połączeniu z naszym wsparciem może zmienić świat. Będąc naszym partnerem handlowym mają Państwo bowiem dostęp do naszego ponad trzydziestoletniego doświadczenia, wielokrotnie sprawdzonego w praktyce, oraz dodatkowo korzystasz z naszej renomy w dziedzinie fotowoltaiki. Wspólnie z naszymi partnerami zrealizowaliśmy na całym świecie ponad 150 tysięcy projektów o łącznej mocy ponad 2,5 GW.
 
Partnerstwo z IBC SOLAR to związek korzystny dla obu stron. Nasz przejrzysty program przynosi Pańtwu jasno określone korzyści oraz oferuje wiele możliwości.

 

Zabezpieczymy Państwa firmę pod względem inwestycyjnym na właściwym poziomie oraz zapewnimy dostęp do odpowiednich źródeł w możliwie najkrótszym czasie, a dzięki możliwości korzystania z naszej szerokiej i ciągle rozbudowywanej bazy danych klientów umożliwimy Państwu dalszy rozwój. 
 
IBC SOLAR gwarantuje swoim partnerom szkolenia, wsparcie techniczne oraz marketingowe. W ten sposób nasi partnerzy poszerzają swoje kwalifikacje, a także zyskują zadowolenie klientów. 
 
W IBC SOLAR stale dążymy do rozszerzania sieci silnych partnerów handlowych, którzy są w stanie uzupełniać naszą ofertę, a naszym klientom oferować najwyższą jakość. 
 
Zgłoś się do nas już dziś! 

 

 

Zostań partneremChcesz rozszerzyć swój zakres działalności i instalować systemy fotowoltaiczne? Znajdziesz w nas silnego partnera.

 undefinedWięcej... 

Jestem partneremJesteś już partnerem firmy IBC SOLAR? - przeczytaj użyteczne dla Ciebie informacje.


undefinedWięcej...

JakośćZapoznaj się z naszymi standardami jakości i z tym, jak je spełniamy. undefinedWięcej...Pytania i odpowiedziJeżeli jesteś już partnerem 
IBC SOLAR lub chciałbyś nim zostać – zapoznaj się z przygotowanymi odpowiedziami na Twoje ewentualne pytania.

undefinedWięcej…

Dane kontaktowe


IBC SOLAR s. r. o.


Klikatá 353/13
158 00 Praga 5 – Jinonice
Czechy

Tel: +48 71 70 72 920
Fax: +48 71 70 72 929
undefinede-mail

© IBC SOLAR 2017