NOWE MOŻLIWOŚCI DLA FIRM ENERGETYCZNYCH

IBC SOLAR z powodzeniem wprowadzi Cię na rynek energii słonecznej i akumulacji energii.

IBC SOLAR, Twój partner do wejścia w solarny biznes

Fotowoltaika oferuje firmom branży energetycznej, dostawcom energii i innowacyjnym przedsiębiorstwom szeroką skalę nowych możliwości. Pełna wiedza specjalistyczna, wiedza branżowa oraz odpowiedni partner są kluczowymi wymogami dla skutecznego działania i inwestowania w solarny rynek.

Wzbogać swoją specjalistyczną wiedzę z IBC SOLAR! Mamy ponad 35 letnią wiedzę i know-how, do Twojej dyspozycji abyś mógł z powodzeniem działać w branży fotowoltaicznej jako dostawca energii i usługodawca. Skorzystaj z wiedzy, którą mamy jako jeden z wiodących globalnych dostawców systemów fotowoltaicznych oraz akumulacji energii.  

 • Technologie i rozwiązania "szyte na miarę" dla Twojego modelu biznesowego – opracowane wspólnie z Tobą. Zapewnia to Twojej firmie doskonałą pozycję wyjściową dla osiągnięcia strategicznych celów. 
 • Szybkie i proste wejście w systemy solarne, dzięki rozwiązaniom "na klucz" i ustandaryzowanych procesów instalacyjnych. Pozwoli Ci to na zaoszczędzenie własnych środków oraz cennego czasu, który możesz przeznaczyć na prowadzenie swojej firmy.
 • Wszystko od jednego dostawcy: "Kompletne systemy solarne" to motto w IBC SOLAR. Dla Ciebie to oznacza kompletną usługę i 100% zmniejszenie robocizny, dzięki wysokiej jakości w połączeniu z produktami i serwisem.

Dopasowane systemy solarne dla Twojego modelu biznesowego

Duzi i mali dostawcy energii, firmy start-up oraz przedsiębiorstwa: eksperci IBC SOLAR oferują wsparcie dokładnie takie jakie potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu na rynku z fotowoltaiką.

Firmy energetyczne Stosowalność Innowacyjna fotowoltaika i start-upy

Słoneczne perspektywy dla firm energetycznych

Stały kontakt z odbiorcami energii jest dla energetycznych firm, świetną okazją do zaoferowania nowych solarnych rozwiązań i poszerzenia swojej handlowej oferty. Dodatkowym atutem jest dopasowanie oferowanego produktu do potrzeb klienta. IBC SOLAR zapewnia wsparcie firmom energetycznym jako strategiczny partner i dostarcza im odpowiednie instrumenty oraz usługi np.: w obrębie produkcji energii na własne zużycie.

 

 • systemy solarne dla właścicieli domów
 • systemy solarne dla właścicieli firm
 • fotowoltaika w systemie leasing 
 • systemy solarne na wynajem

 

Nasi eksperci chętnie Państwu doradzą w zakresie różnych modeli biznesowych.

 

Skontaktujcie się z nami

Więcej energii słonecznej dla dostawców energii

Innowacyjne oferty od IBC SOLAR nie tylko wzmocnią Twój wizerunek. Również poprawią Twoją konkurencyjność i pomogą dotrzeć do nowych klientów oraz utrzymać na wysokim poziomie obecne relacje handlowe z klientami. Ponadto zaprezentujesz się jako elastyczny dostawca usług, który jest zawsze na bieżąco. IBC SOLAR wspiera Cię w każdej fazie rozwoju Twojej firmy. Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiety usług i produktów specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Do Twojej dyspozycji jest również szeroka sieć specjalistów, którą mamy w całym kraju. Wszystko to jest dostępne dla Ciebie, za jednym kliknięciem. 

 

Skontaktujcie się z nami

Pomoc w uruchamianiu indywidualnych modeli biznesowych

Chcesz wejść w systemy solarne jako firma start-up? A może stworzyć innowacyjny model sprzedaży będący podstawą firmy? W takim przypadku IBC SOLAR jest kompetentnym partnerem biznesowym, na którym możesz polegać. Możemy udzielać Ci wsparcia, we wszystkich dziedzinach Twojej działalności w sektorze PV. Możesz polegać na nasze ponad 35 letnie doświadczenie, w branży. Skorzystaj z naszej rozległej sieci sprzedaży lub z naszego specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy się tylko z nami skontaktować.

 

Skontaktujcie się z nami

Kompleksowe rozwiązania technologiczne oraz usługi z jednego źródła.

Zrównoważony sukces poprzez silne partnerstwo

Jako wiodący dostawca technologii solarnych, IBC SOLAR może pomóc Ci na każdym kroku i w dowolnej chwili z wejściem do branży solarnej. Oferujemy Państwu usługi dostosowane do potrzeb i pomoc w rozwoju modelu biznesowego, który najlepiej Państwu odpowiada – od konsultacji, wstępnego planowania rozmów z potencjalnym klientem, aż po zakończeniu projektu.

 

 • Indywidualnie: rozwijaj wspólnie z nami działalność, która odpowiada Twoim celom i zapleczu. 
 • Prosto: ustandaryzowane procesy zapewniają finansową wydajność, najlepszą dostępność i optymalny poziom przejrzystości operacji.
 • Bezpiecznie: Twoja firma jest w najlepszych rękach ze względu na finansową stabilność długoterminową koncepcję biznesową i wykwalifikowanych premiowych partnerów.

Kompletne rozwiązania dla branży solarnej

Profesjonalne wsparcie przez cały czas: IBC SOLAR wspiera Cię we wszystkich fazach rozwoju – z wyrafinowanym modelem usług, który jest ze sobą płynnie połączony.

fotowoltaika - model usług

Silne partnerstwo w zakresie energii słonecznej zapewniające trwały

Przełomowa jakość

fotowotaika - Przełomowa jakość

Najwyższej jakości produkty i znakomita obsługa są charakterystyczne cechy naszej firmy od samego początku. Zapewnia to niezawodność naszych systemów fotowoltaicznych, a każdy komponent osiąga najwyższe wyniki, dzięki czemu nasi klienci są zadowoleni.

Solidność i siła finansowa

Certyfikat - energia słoneczna

Nasza siłę ekonomiczna potwierdzają uznane agencje ratingowe. IBC SOLAR AG jest wciąż firmą rodzinną a to od roku jej założenia w 1982 roku. Dla Państwa oznacza to: wysoki poziom bezpieczeństwa inwestycji.

Niezawodna partnerska sieć

Wysoko wykwalifikowani partnerzy IBC SOLAR Premium na miejscu są całkowicie świadomi lokalnych wymagań. Zapewnia to krótkie czasy reakcji i wiedzę regionalną.

Pierwszeństwo pod względem doświadczenia

Mamy ponad 35-letnie doświadczenie jako pionier energii słonecznej. Jest to wiedza, na która możesz zawsze polegać.

Silny partner

"Systematyczna energia słoneczna" oznacza: obszerny asortyment produktów, spełniający wszystkie wymagania klientów w branży solarnej.

Znany na całym świecie

Mamy również silną pozycję na międzynarodowych rynkach z naszą centralą IBC SOLAR AG położoną w mieście Bad Staffelstein w Górnej Frankonii i regionalnych filiach na całym świecie. 

Indywidualne modele biznesowe dopasowane do Twoich wymagań

Nasza specjalistyczna wiedza jest stabilnym fundamentem, do opracowywania szerokiej gamy modeli biznesowych, który wciąż rozszerzamy o nowe doświadczenia. Opracowujemy rozwiązania, które są optymalne dla Twoich celów. Na przykład oferujemy produkty z białymi etykietami, które można oznaczyć logiem własnej firmy. Skorzystaj z naszej wiedzy i wzmocnij swoją obecność na rynku energii solarnej.

 

Nasze usługi dla Ciebie:

 • Lider pokolenia
 • Konsultowanie / planowanie
 • Kontraktowanie / sprzedaż
 • Spedycja
 • Instalacja
 • Serwis & konserwacja

5 kroków do pomyślnego modelu biznesowego

IBC SOLAR wesprze Cię na każdym etapie, aby ułatwić Ci rozpoczęcie biznesu z energia słoneczna.