Korzyści dla instalatorów PV

Skorzystaj z silnej społeczności jako nasz Partner

Osiągnij sukces, zwiększ obroty : skorzystaj z silnej społeczności IBC SOLAR

W IBC SOLAR znajdziesz partnera, który oferuje kompleksowe wsparcie w codziennej działalności Twojej firmy. Dzięki naszej społeczności uzyskasz przewagę konkurencyjną.

 • Pełny pakiet usług
  Niezależnie od tego, czy jest to sprzedaż, czy wsparcie marketingowe, szkolenia czy usługi techniczne, IBC SOLAR oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Zajmiemy się wszystkim dla Ciebie.
 • Ponad 40-letnie doświadczenie i konsekwencja w działaniu
  Jako firma rodzinna, która działa na rynku już kilkadziesiąt lat, gwarantujemy stabilność, niezawodność i ogromne doświadczenie na rynku fotowoltaicznym. Doświadczenie, które przynosi Ci rezultaty.
 • Siła znanej marki
  Najwyższa jakość i wyjątkowo wysokie standardy naszych systemów solarnych zapewniają pozytywny wizerunek i rozpoznawalność marki.
 • "Rozwiązania systemowe" zapewniają większy obrót
  Innowacyjne, uzupełniające się produkty wysokiej jakości, spełniające szeroką gamę wymagań. Usługi, które działają sprawnie. Ścisła kontrola jakości w certyfikowanych laboratoriach - to tylko kilka przekonujących argumentów na rzecz pozyskania i utrzymania klientów dzięki IBC SOLAR.
 • Wygoda dzięki elastycznej obsłudze
  IBC SOLAR zapewnia wsparcie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. 
  Nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania - każdego klienta traktujemy indywidualnie.
 • Międzynarodowy program partnerski
  Jeszcze więcej korzyści dla naszych Partnerów Premium. Skorzystaj z doświadczenia sieci ponad 1000 Partnerów Premium na całym świecie i bądź o krok przed konkurencją. Razem osiągniemy sukces!

 

Zostań Partnerem