Nasza obietnica jakości

Najwyższe standardy dla maksymalnej wydajności

Testowane, sprawdzane i certyfikowane

Najwyzsza jakosc dla Twojego bezpieczenstwa

W naszej pracy i naszych produktach stosujemy najwyższe standardy jakości, aby Twój system działał przez długi czas bezbłędnie i zapewniał najlepsze możliwe wydajności. Nasze produkty podlegają regularnym kontrolom jakości. Są to specyficzne wewnętrzne środki zapewnienia jakości stosowane w całej branży. Niezależne certyfikaty są również przeprowadzane przez znane instytuty, takie jak TÜV, VDE i Instytut Fraunhofera.

 

Nasza obietnica jakości w skrócie:

  • Wszystkie elementy pochodzą od renomowanych i certyfikowanych producentów
  • Wyjątkowe działania w zakresie zapewniania jakości w całym przemyśle
  • Przegląd wszystkich komponentów przez niezależne instytuty (TÜV, VDE, Instytut Fraunhofera)
  • Kompleksowe kontrole towarów przychodzących zgodnie z DIN ISO 2859-1

Certyfikacja ISO przez TÜV Rheinland

Dla jakości produktu, środowiska, bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia

TÜV Rheinland potwierdził filozofię naszej firmy, którą praktykowaliśmy przez cały czas i naszą obietnicę jakości. Firma IBC uzyskała certyfikat od DIN EN ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością, DIN EN ISO 14001 w zakresie zarządzania środowiskowego i BS OHSAS 18001 w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy od czerwca 2012 r.

 

Rozwijający się segment biznesowy "Zarządzanie i konserwacja techniczna" (O&M) jest również jednym z certyfikowanych procesów ISO. Wiele naszych produktów podlega również kontroli TÜV Rheinland i jest certyfikowanych zgodnie z normami ISO.

 

Oto certyfikat ISO IBC SOLAR.

IBC SOLAR: wiele nagród

Najlepszym dowodem naszej pracy są zadowoleni klienci, partnerzy i inwestorzy - i oczywiście systemy energii słonecznej, które działają niezawodnie i stabilnie i dają najlepsze możliwe plony. Jesteśmy jednak zadowoleni z licznych nagród, które IBC SOLAR otrzymała w historii swojej firmy.

Wizjonerzy rewolucji energetycznej 2014
Wyróżnienie dla projektu "Jura Solar Park"

Jako "wizjonerzy rewolucji energetycznej" bawarskie Ministerstwo Spraw Gospodarczych uznaje obywateli, firmy, stowarzyszenia, instytucje badawcze i inne organizacje, które promują rewolucję energetyczną w Bawarii jako "Wizjonerów  rewolucji energetycznej". Nagrodę otrzymaliśmy za projekt "Jura Solar Park" w 2014 roku. 

Świetne miejsca do pracy
Niemiecki najlepszy pracodawca 2011

Firma IBC SOLAR została wyróżniona tytułem "Najlepszy pracodawca Niemiec 2011" przez Instytut Great Place to Work® w Niemczech w połączeniu z inicjatywą nowej jakości pracy (INQA), Federalnym Ministerstwem Pracy i Spraw Socjalnych oraz Uniwersytetem w Kolonii. Kryteria: wiarygodność, szacunek i uczciwość kierownictwa wobec pracowników, duma pracowników we własnym działaniu oraz firmy, a także ducha zespołu w firmie. 

SIEgER 2012
Równe szanse w świecie pracy

Bawarski rząd honoruje firmy za zaangażowanie w zapewnienie równości zawodowej kobiet i mężczyzn w ramach konkursu "SIEgER 2012 - Równe szanse w świecie pracy". Decydującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji przez jury było ciągłe dążenie IBC SOLAR do stworzenia środowiska pracy z równymi szansami oraz wspierania pracowników w łączeniu pracy i życia rodzinnego.

Przedsiębiorca roku
Udo Möhrstedt jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą

Udo Möhrstedt, dyrektor generalny i założyciel IBC SOLAR AG, został wybrany Przedsiębiorcą roku przez Ernst & Young w 2009 roku w kategorii "Handel". Obejmowało to wybitną rolę pioniera słonecznego w rozwoju branży solarnej i uznawaniu odnawialnych źródeł energii wraz z działalnością społeczną i środowiskową firmy oraz przykładną odpowiedzialnością wobec pracowników.

Bawarska nagroda "Best 50 Award"
IBC SOLAR to trzykrotny zwycięzca

IBC SOLAR po raz trzeci z rzędu został uznany za dynamicznie rozwijającą się firmę z nagrodą Bavaria's Best 50. Ta pożądana nagroda w środowisku biznesowym jest przyznawana bawarskim firmom co roku przez Ministerstwo Spraw Gospodarczych, Infrastruktury, Transportu i Technologii Bawarii, które rozwinęło się w ponadprzeciętnym tempie w stosunku do liczby pracowników i obrotów. 

Nagroda Intersolar
Najważniejsza nagroda na rynku energii słonecznej

Dalsze myślenie o energii - za współpracę w innowacyjnych projektach fotowoltaicznych IBC SOLAR otrzymał nagrodę Intersolar Award w 2014 i 2015 roku. Do razy z rzędu nagradzane były wybitne projekty PV w Europie - obie zostały zrealizowane przez IBC SOLAR wspólnie z firmami partnerskimi. 2014 miasto - park solarny Hölzengraben z WVE GmbH otrzymała nagrodę, 2015 Off-grid kompleks biurowy EnergyFactory, który został zaprojektowany przez naszego partnera Premium Widmann Energietechnik.