IBC SOLAR – FIRMA

Systemy solarne od 1982 roku

Od momentu założenia w 1982 roku IBC SOLAR stał się wiodącym dostawcą systemów dla rozwiązań fotowoltaicznych i energetycznych - z ponad 4,7 gigawatami mocy zainstalowanej, siedmioma międzynarodowymi filiami i projektami na całym świecie.

Jego zakres sięga od parków solarnych, które dostarczają energię elektryczną do sieci i systemów samozatrudnienia dla właścicieli firm i prywatnych gospodarstw domowych, do systemów fotowoltaicznych poza siecią i lokalnych systemów pamięci masowej.

Jesteśmy pionierami branży energii odnawialnej i odegraliśmy swoją rolę w rozwoju energii słonecznej w prawdziwą alternatywę dla konwencjonalnego wytwarzania energii.

W dalszym ciągu jesteśmy firmą w 100% rodzinną, a my stawiamy na stabilność finansową i solidne partnerstwo. Od ponad 38 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania solarne: niezawodne, zgodnie z harmonogramem i z ponadprzeciętnymi zyska

Dostawca systemów dla energii w przyszłości

Z wieloletnim doświadczeniem i tradycją

IBC SOLAR w liczbach

 • Ponad 38 lat historii firmy od 1982 roku
 • Całkowita moc zainstalowana ponad 4,7 GW
 • Zasilanie słoneczne dla 3 miliona osób rocznie
 • Około 350 pracowników na całym świecie
 • Ponad 1000 Partnerów Premium na całym świecie

Segmenty biznesowe IBC SOLAR

Idealne rozwiązanie dla każdego wymagania - na całym świecie

Dystrybucja Parki solarne Rozwiązania

Zaawansowane systemy generowania czystej energii

Wysokowydajna instalacja fotowoltaiczna to wyrafinowany system składający się z wysokiej jakości komponentów, które są doskonale skoordynowane ze sobą. Każdy pojedynczy komponent pomaga osiągnąć najlepszą możliwą wydajność przy maksymalnej wydajności.

Jako niezależny od producenta dostawca systemów solarnych, IBC SOLAR sprzedaje tylko moduły, falowniki, systemy pamięci masowej i inne komponenty systemowe, które oferują stałą wysoką jakość. Nasze wysokie standardy dotyczą naszych własnych linii produktów, a także komponentów pochodzących od wybranych producentów.

 

Zaufana sieć partnerów

Systemy fotowoltaiczne IBC SOLAR są instalowane dla klientów prywatnych i biznesowych poprzez sieć ponad 1000 instalatorów, elektrotechników, dekarzy i instalatorów instalacji sanitarnych i grzewczych na całym świecie. IBC SOLAR jest reprezentowany w ponad 30 krajach w firmach regionalnych, Premium Partnerach i firmach partnerskich.

Dowiedz się więcej, co możemy dla Ciebie zrobić jako:

właściciela domu do wynajęcia
właściciela firmy
narzędzie energetyczne
lub jako instalatora

Pod klucz elektrownie dla zrównoważonych inwestycji

Odkąd nasza firma powstała w 1982 roku, rozwijamy, tworzymy i wprowadzamy na rynek duże projekty solarne - międzynarodowe projekty każdej wielkości, systemy dachowe i projekty fotowoltaiczne na otwartych przestrzeniach, systemy podłączone do sieci i projekty poza siecią.

 

Od zielonego pola do bezemisyjnej elektrowni

Obejmujemy cały zakres usług: od opracowania projektu i wdrożenia, aż po zarządzanie operacyjne. Spełniamy terminy realizacji kontraktów, oferujemy stały serwis lokalizacyjny oraz wyjątkowo wysokie plony i zawsze pracujemy zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi.

Czy masz obszar odpowiedni do parku solarnego? Czy chcesz zainwestować w energię słoneczną? Dowiedz się, co IBC SOLAR ma do zaoferowania jako partner projektu:

 

Parki solarne

Niezawodny partner dla Twojej firmy

IBC SOLAR zdobył ponad 35 lat doświadczenia we wszystkich dziedzinach energii słonecznej. Skutecznie wykorzystujemy to doświadczenie w nowych partnerstwach - niezależnie od tego, czy współpracujemy z Państwem jako dostawca energii, przedsiębiorstwo użyteczności publicznej, stowarzyszenie przedsiębiorców lub inny dostawca koncepcji fotowoltaicznych.

 

Od generowania potencjalnych klientów do montażu

Pomagamy również w tworzeniu firmy PV dzięki dostosowanym pakietom rozwiązań. W zależności od Twoich potrzeb wspieramy Cię w całym łańcuchu wartości dodanej - od generowania potencjalnych klientów, sprzedaży i dostaw komponentów do usług montażowych lub obsługi serwisowej.

 

Dowiedz się więcej

Obietnica jakości IBC SOLAR:

Certyfikowana wysoka jakość dla systemów o wysokiej wydajności

Układ zasilania energią słoneczną jest tak samo dobry, jak zainstalowane komponenty i praca za nimi. Systemy i rozwiązania IBC SOLAR są na najwyższym poziomie dzięki naszym surowym standardom jakości. Zapewniamy te standardy poprzez wewnętrzne kontrole i niezależne certyfikaty i audyty.

Oznacza to, że twój system działa dla ciebie przez ponad 20 lat. Niezawodny, bezbłędny i przy najlepszych możliwych wydajnościach.

 

Dowiedz się więcej

Nasze lokalizacje

Ogólnoświatowy zasięg

IBC SOLAR z kwaterą w Bad Staffelstein jest reprezentowana przez siedem regionalnych spółek-córek po całym świecie i zatrudnia ponad 360 pracowników, z których większość pracuje w Niemczech. IBC SOLAR od początku swojej działalności wdrożył po całym świecie systemy fotowoltaiczne o łącznej mocy 4,7 gigawata, które są w stanie dostarczyć do około 3 miliona gospodarstw domowych, energię ze słońca.

 

Zobacz nasze lokalizacje

W IBC SOLAR pracuje wiele ludzi – a to co nas łączy, to wspólny kierunek.


Wizja

Ekspansja technologii słonecznej na cały świat
•aby zachować odpowiednie do życia środowisko naturalne
•aby poprawić warunki życia ludzi
•aby chronić zasoby surowców naturalnych
•aby długookresowo zapewnić stabilne, ekologiczne i bezkonfliktowe dostawy energii

 

Misja

Dostarczanie naszym klientom na całym świecie systemów fotowoltaicznych na najwyższym poziomie rozwoju technologicznego, z uwzględnieniem wspólnych wartości, zasad zarządzania i warunków handlowych.

 

Wartości

 • ­ETYKA / MORALNOŚĆ
               Szacunek dla ludzi, środowiska naturalnego i przyrody — bez wyjątków.
 • UCZCIWOŚĆ
            Bezpośrednie i otwarte podejście do wszystkich.
 • JAKOŚĆ / BEZPIECZEŃSTWO
            Zarówno człowieka, środowiska naturalnego jak i produktów — zależy nam na osiągnięciu wspólnego optimum.
 • ODPOWIEDZIALNOŚĆ
            Odpowiedzialność za środowisko naturalne, pracowników i zadowolenie klientów.
 • CZŁOWIECZEŃSTWO
            Zaangażowanie w sprawy socjalne i społeczne jest opłacalne.
 • WYJĄTKOWOŚĆ
            Wyjątkowy wysiłek, aby stać się wyjątkową firmą.
 • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

                 To jest wartość którą kierujemy się każdego dnia, jak w naszej pracy tak naszej wizji i misji.

Kontakt

Macie jakieś pytania?

Telefon: +49 9573-9224-144

Email: info(_at_)ibc-solar.pl