Witamy na blogu IBC SOLAR Polska

Strona 1 z 3

Kreatywne zastosowania instalacji fotowoltaicznej

Odnawialne źródła energii są bezsprzecznie korzystne dla naszej planety i na szczęście coraz więcej ludzi się o tym przekonuje.

Antje Anzi o 40 latach IBC SOLAR na rynku

W tym roku maj mija nam zdecydowania pod znakiem świętowania.

Po targach Intersolar Europe zostało już tylko wspomnienie

Nasze emocje powoli opadają, ponieważ zakończyło się jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży PV – targi Intersolar Europe 2022.

Jakość modułów PV – co warto wiedzieć

Na pierwszy rzut oka jakie panele fotowoltaiczne są, każdy widzi.

Zapraszamy na targi Intersolar Europe

Proekologiczna zabudowa targowa w oparciu o zasadę „od kołyski do kołyski“ (z ang. cradle-to-cradle) oraz bazujące na 40-letnim doświadczeniu nawiązanie do zrównoważonego rozwoju.

System PV w budynkach jednorodzinnych – na co warto zwrócić uwagę projektując instalację

Redakcja Rynku Instalacyjnego wspólnie z ekspertami IBC SOLAR przeanalizowała krok po kroku proces przygotowania inwestycji fotowoltaicznej dla standardowego domu jednorodzinnego w Polsce.

Energy storage, czyli inwestycja w oszczędność

O systemach magazynowania energii w kolejnych miesiącach będzie mówiło się tylko coraz więcej – przewidują Mariusz Wilk i Maciej Drobczyk, eksperci IBC SOLAR Polska. I nic dziwnego, ponieważ zmiany w prawie energetycznym i rozliczeniach prosumentów stwarzają dogodne warunki do inwestowania w baterie do magazynowania energii.

Największe targi energetyczne w Polsce już za nami. To był owocnie spędzony czas!

Dwa dni, 42m2 stoiska, ponad 300 wymienionych wizytówek i niezliczone godziny rozmów z naszymi ekspertami o fotowoltaice. Tak wyglądały tegoroczne targi ENEX.

Strona 1 z 3