FIRMA ZASILANA PRZEZ SŁOŃCE!

Stań się niezależny, zminimalizuj koszty energii elektrycznej i zmaksymalizuj zyski ze sprzedaży, dzięki rozwiązaniom energetycznym IBC SOLAR. Dla zrównoważonego i samowystarczalnego zarządzania firmą - teraz i w przyszłości.

Poznaj powody, dla których warto zainstalować PV w firmie:

  • Obniżenie kosztów elektryczności: Wytworzona przez fotowoltaikę energia słoneczna jest około 50 % tańsza niż prąd pobrany z sieci. Im więcej zużywasz, tym więcej oszczędzisz.
  • Planowanie i bezpieczeństwo ceny: W dłuższej perspektywie, koszt generowanej przez Ciebie energii pozostanie na niskim poziomie, chroniąć Cię przed podwyżkami cen prądu z sieci.
  • Zwiększenie niezalezności: Dzięki instalacji PV zyskujesz niezależność od dostaw prądu. Magazyn energii zapewnia bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii sieci.
  • Promocja pozytywnego wizerunku: Zainstalowanie fotowolaiki to wybór przyjazny środowisku. Wyróżnij się pozytywnie na tle konkurentów.

Skontaktujcie się z nami!

Proszę wybrać rodzaj instalacji oraz wypełnić poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Państwem, tak szybko jak to tylko możliwe.

Formularz kontaktu

* Pola obowiązkowe

Formularz kontaktu (PL)

Formularz kontaktu