IBC SOLAR – Twój dostawca rozwiązań dla energii słonecznej

Potrzebujemy Twojej zgody na załadowanie treści z YouTube!

Od momentu założenia w 1982 roku IBC SOLAR stał się wiodącym dostawcą systemów dla rozwiązań fotowoltaicznych i energetycznych - z ponad 6 gigawatami mocy zainstalowanej, siedmioma międzynarodowymi filiami i realizacjami na całym świecie.

Zakres działalności IBC SOLAR sięga od dystrybucji komponentów fotowoltaicznych i sprzedaży hurtowej, przez instalacje komercyjne, wspierające gospodarkę energetyczną przedsiębiorstw aż do prywatnych gospodarstw domowych aż do parków solarnych, dostarczających energię bezpośrednio do sieci. IBC SOLAR oferuje również rozwiązania typu off-grid oraz lokalne systemy magazynowania energii.

Jesteśmy pionierami branży energii odnawialnej i odegraliśmy znaczna rolę w przekształcaniu energii słonecznej w realną alternatywę dla konwencjonalnych źródeł energii.

IBC SOLAR w dalszym ciągu pozostaje firmą w 100 % rodzinną. Stawiamy na stabilność finansową i solidne partnerstwo. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania solarne : niezawodne, na czas i z ponadprzeciętnym zyskiem.

Dowiedz się więcej