Spotkaj się z ekspertami IBC SOLAR na Targach ENEX w Kielcach

Targi branżowe to doskonały czas do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany dobrych praktyk z innymi przedstawicielami branży.

Targi branżowe to doskonały czas do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany dobrych praktyk z innymi przedstawicielami branży. To również dobre rozwiązanie do umocnienia relacji zawodowych z osobami z różnych krajów, którzy gromadzą się specjalnie na tę okazję w jednym miejscu i o jednym czasie. Dlatego specjalnie dla Was pojawimy się na Targach ENEX Nowa Energia, które odbędą się już 23-24 lutego 2022 roku w Kielcach.

Spotkaj się z naszymi ekspertami i porozmawiaj o najnowszych trendach w fotowoltaice. Opowiemy o kompleksowych rozwiązaniach PV dla prywatnych prosumentów, instalacji komercyjnych oraz zaprezentujemy nasze możliwości i doświadczenie w projektowaniu i budowie farm solarnych. Udzielimy Wam technicznego wsparcia przy planowaniu instalacji i podpowiemy, który system IBC SOLAR będzie odpowiedni do Waszych potrzeb. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć m.in. nasz najnowszy system montażowy IBC AeroFix G3 dla dachów płaskich. Pokażemy również wybrane produkty z naszej oferty inwerterów hybrydowych oraz magazynów energii.

Wśród wystawców Międzynarodowych Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX znajdą się najlepsi przedstawiciele z branży odnawialnych źródeł energii i energetyki konwencjonalnej. Swoje stoiska będą mieli producenci paneli fotowoltaicznych, przedsiębiorstwa zajmujące się magazynowaniem energii, przedstawiciele sektora elektromobilności, instalatorzy pomp ciepła, a także firmy związane z tradycyjną energetyką. Na odwiedzających czekają również ciekawe panele tematyczne, dyskusje i konferencje.

Ten rok jest dla nas szczególny, ponieważ w 2022 roku obchodzimy 40-lecie powstania naszej firmy. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania tej ważnej rocznicy razem z nami podczas targów ENEX. Widzimy się z Wami 23 i 24 lutego, na stoisku F-21. Kliknij tutaj, żeby zdobyć wejściówkę na wydarzenie. Do zobaczenia!