Dołącz do nas jako Partner Premium IBC SOLAR

Jako nasz partner możesz obiecać swoim klientom, że ich przetestowana instalacja PV zostanie poprawnie zainstalowana. Dlatego warto postawić na jednego z największych dystrybutorów fotowoltaiki i zostać jednym z ponad 2000 Partnerów Premium IBC SOLAR.

Wspieramy Cię w działaniach marketingowych i pozyskiwaniu nowych klientów. Osoby kontaktowe w dziale sprzedaży są stale do Twojej dyspozycji i pomagają w całościowej realizacji zlecenia. Pracownicy z działu wsparcia technicznego chętnie odpowiedzą na pytania techniczne dotyczące produktów i narzędzi planowania systemów PV, takich jak PV Manager. Na każdym etapie.

Brzmi interesująco? Poznajmy się jak najszybciej!
 

Dołącz do nas jako Partner Premium

Spełniamy obietnice

Sukces wymaga dobrych warunków. Na przykład partnerów, którzy niezawodnie dostarczają produkty. Dzięki naszym ścisłym relacjom z dostawcami zapewniamy niezawodne dostawy modułów i komponentów elektrycznych, a w przypadku wąskich gardeł szybko
sprowadzamy równoważne produkty zastępcze. Korzystasz na tym jako nasz Partner Premium. A kto wie lepiej niż Ty: bez produktów nic nie można zrobić.
 

Przejdź do naszego sklepu

Korzyści dla partnerów – wszystko w zasięgu ręki

 • Perfekcyjnie zharmonizowane systemy
 • Rozwiązania spełniające wszystkie wymagania
 • Stałe osoby kontaktowe w dziale sprzedaży
 • Wysoka dostępność produktów
 • Wszystko od jednego dostawcy
 • Szkolenie we własnym centrum szkoleniowym
 • Cyfrowe zarządzanie zamówieniami
 • Planowanie systemu z PV Manager

Sukces to wspólny projekt

Jako partner IBC SOLAR masz dostęp do naszego centrum szkoleniowego – Competence Center. Przekazujemy w nim naszą ekspercką wiedzę w zakresie fotowoltaiki oraz promujemy rozwiązania i technologię IBC SOLAR. Oferujemy skrojone na miarę seminaria i praktyczne szkolenia na miejscu w Bad Staffelstein oraz w Polsce. Zapewniamy również kompaktowe seminaria internetowe i oferty e-learningowe, do których zawsze masz dostęp online.


Zapisz się na webinar

Brzmi interesująco? Poznajmy się jak najszybciej!
 

Dołącz do nas jako Partner Premium

Czekamy na nawiązanie partnerstwa właśnie z Tobą!

Należy pamiętać, że wszystkie pola oznaczone "*" są obowiązkowe.

Silna pozycja na rynku. IBC SOLAR to partner idealny

Jako jeden z największych, wiodących dostawców rozwiązań i usług w zakresie energii słonecznej oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces: zaawansowane rozwiązania produktowe, które łatwo się sprzedają oraz kompleksowe usługi serwisowe, które Cię wspierają. Wszystko dla Twojego rozwoju.
 

 • Rok założenia: 1982. Światowy pionier w dziedzinie fotowoltaiki.
 • 7 gigawatów. Nasze usługi instalacyjne są stale rozwijane.
 • Ponad 2000 partnerów. Firmy instalacyjne w 30 krajach mogą na nas polegać.
 • Na całym świecie. Kilkaset tysięcy rozwiązań energetycznych w trzech segmentach rynku: domów jednorodzinnych, firm i przemysłu oraz farm fotowoltaicznych.

Potrzebujemy Twojej zgody na załadowanie treści z YouTube!