Jedno, proste rozwiązanie: kompletne systemy solarne od firmy IBC SOLAR

IBC SOLAR oferuje najwyższej jakości, zaawansowane systemy solarne i zoptymalizowane technologiczne rozwiązania, na które możesz liczyć

IBC SOLAR - Silny partner dla Twojej firmy

Silny partner dla optymalnego systemu PV

Rozwiązania fotowoltaiczne od IBC SOLAR to zaawansowane systemy solarne składające się z wysokiej jakości komponentów, pracujących w doskonałej harmonii. Zostały zaprojektowane i zaplanowane tak, by zapewnić maksymalny poziom wydajności.

Od ponad 38 lat IBC SOLAR wprowadza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki i wraz z ponad 1,000 Partnerów Premium na całym świecie, jesteśmy zawsze pod ręką. Odkryj zalety i bezpieczeństwo, które zapewniamy Twojej instalacji dzięki naszemu doświadczeniu :

  • Lepsze produkty i usługi
  • Profesjonalna realizacja, dzięki kwalifikowanym Partnerom Premium IBC SOLAR
  • Komunikacja z ekspertami na każdym szczeblu, od planowania poprzez instalację, monitoring i konserwację
  • Korzyści dla Ciebie? Bezpieczna inwestycja i niezawodny zysk!

Sprawdzona jakość dla bezpiecznych inwestycji

Jakość systemów PV

IBC SOLAR to energia słoneczna z inteligentnych systemów. Ponieważ siłę każdego systemu określa jego najsłabszy komponent, wszystkie nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dzięki ciągłej kontroli jakości w naszym własnym laboratorium i jedynemu tego typu kompleksowi testowemu w Europie jesteśmy pewni jakości produktów, które oferujemy.  W naszym laboratorium dysponujemy m.in. komorą klimatyczną, flasherem i komorą elektroluminescencyjną. 

Nie tylko moduły świadczą o sile systemu PV. Ogromną rolę odgrywa również konstrukcja, dlatego IBC TopFix 200 i IBC AeroFix dostarczają rozwiązań dla każdego typu dachu. Dzięki rozwiązaniom technicznym IBC SOLAR nasze konstrukcje cieszą się uznaniem instalatorów na całym świecie.

W naszym portfolio produktów znajdują się nie tylko artykuły IBC SOLAR, ale również produkty wiodących producentów fotowoltaicznych, z których wszystkie są wybierane i testowane zgodnie ze ścisłymi standardami jakości.   

Rozwiązania zaprojektowane przez IBC SOLAR są bezpieczną inwestycją:

  • Niemiecka jakość
  • Obszerna gwarancja
  • Stabilność finansowa i wiarygodność kredytowa

Dostępny osobiście: Twój przeszkolony Partner Premium IBC SOLAR

Systemy solarne IBC SOLAR dostępne są za pośrednictwem naszych Partnerów Premium - specjalistów branży fotowoltaicznej, którzy zostali kompleksowo przez nas przeszkoleni. Możesz liczyć na nich jako na doświadczonych ekspertów, którzy: 

  • na miejscu zaprojektują Twój system solarny,
  • zapewnią profesjonalne usługi instalacyjne,
  • błyskawicznie zareagują na każde serwisowe zgłoszenie.

Mamy bliską relację z naszymi klientami... dosłownie: IBC SOLAR to ponad 1000 Partnerów Premium, którzy działają w ponad 30 krajach na całym świecie.