Jedno, proste rozwiązanie: kompletne systemy solarne od firmy IBC SOLAR

IBC SOLAR oferuje najwyższej jakości, zaawansowane systemy solarne i zoptymalizowane technologiczne rozwiązania, na które możesz liczyć

IBC SOLAR - Silny partner dla Twojej firmy

Rozwiązania fotowoltaiczne od IBC SOLAR to zaawansowane systemy solarne składające się z wysokiej jakości komponentów, pracujących w doskonałej harmonii. Zostały zaprojektowane i zaplanowane tak, by zapewnić maksymalny poziom wydajności.

Od ponad 39 lat IBC SOLAR wprowadza innowacyjne rozwiązania w dziedzinie fotowoltaiki i wraz z ponad 1000 Partnerów Premium na całym świecie, jesteśmy zawsze pod ręką. Odkryj zalety i bezpieczeństwo, które zapewniamy Twojej instalacji dzięki naszemu doświadczeniu :

  • Lepsze produkty i usługi
  • Profesjonalna realizacja, dzięki kwalifikowanym Partnerom Premium IBC SOLAR
  • Komunikacja z ekspertami na każdym szczeblu, od planowania poprzez instalację, monitoring i konserwację
  • Korzyści dla Ciebie? Bezpieczna inwestycja i niezawodny zysk!

Sprawdzona jakość zapewniająca pewną inwestycję

Dla IBC SOLAR jakość produktów zawsze była priorytetem. Dlatego też szczególnie dokładnie testujemy nasze moduły i systemy montażowe, np. w laboratorium badawczym PV SUNLAB i w naszym unikalnym na skalę światową obiekcie badawczym. Moduły i system montażowy mają kluczowe znaczenie dla trwałości instalacji słonecznej. Nasze specjalnie zaprojektowane uchwyty IBC TopFix 200 i IBC AeroFix mają oczywiście dopuszczenie nadzoru budowlanego.

Oprócz naszych własnych produktów IBC SOLAR kupujemy produkty innych firm od renomowanych producentów, które są wybierane i testowane zgodnie z surowymi standardami jakości.

Instalacje solarne IBC SOLAR to bezpieczna inwestycja:

  • Jakość "Made in Germany" 
  • Utrzymujące wartość gwarancje 
  • Stabilność finansowa i certyfikowana solidność 


Obietnica jakości

W IBC SOLAR otrzymują Państwo sprawdzoną jakość całego systemu PV. Jak to zapewniamy? Dowiedz się więcej o zapewnianiu jakości w IBC SOLAR. 
 

Dostępny osobiście: Twój przeszkolony Partner Premium IBC SOLAR

Systemy solarne IBC SOLAR dostępne są za pośrednictwem naszych Partnerów Premium - specjalistów branży fotowoltaicznej, którzy zostali kompleksowo przez nas przeszkoleni. Możesz liczyć na nich jako na doświadczonych ekspertów, którzy: 

  • na miejscu zaprojektują Twój system solarny,
  • zapewnią profesjonalne usługi instalacyjne,
  • błyskawicznie zareagują na każde serwisowe zgłoszenie.

Mamy bliską relację z naszymi klientami... dosłownie: IBC SOLAR to ponad 1000 Partnerów Premium, którzy działają w ponad 30 krajach na całym świecie.