Prosty sposób: systemy solarne od firmy IBC SOLAR

IBC SOLAR oferuje najwyższej jakości, zaawansowane systemy solarne i zoptymalizowane technologiczne rozwiązania, na które możesz liczyć

Silny partner dla idealnego rozwiązania - fotowoltaika jest naszą pasją

Silny partner dla optymalnego systemu PV

Rozwiązania fotowoltaiczne IBC SOLAR to zaawansowane systemy solarne składające się z wysokiej jakości komponentów, pracujących w doskonałej harmonii. Są planowane i zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnej wydajności.

IBC SOLAR reprezentuje 35-letnie innowacje w dziedzinie fotowoltaiki, a z liczbą ponad 1,000 Premiowych Partnerów na całym świecie, jesteśmy zawsze pod ręką. Odkryj zalety i bezpieczeństwo, które zapewniamy naszym obszernym doświadczeniem:

  • Lepsze produkty i usługi
  • Profesjonalna realizacja, dzięki kwalifikowanym Premiowym Partnerom IBC SOLAR
  • Komunikacja z ekspertami na każdym szczeblu, od planowania poprzez instalację, monitoring i konserwację
  • Co to oznacza dla Ciebie? Bezpieczną inwestycję i niezawodny zysk!

Specjalistyczna wiedza, która się opłacaKażdy z naszych systemów solarnych był zbudowany, dzięki wiedzy i doświadczeniu gromadzonej przez 35 lat. Ponad 3 GW elektrowni fotowoltaicznych IBC SOLAR, zainstalowanych na całym świecie, wypowiada o bezpieczeństwie, trwałości i opłacalności naszych technologicznych rozwiązań.

 

Dowiedz się więcej o firmie IBC SOLAR

Sprawdzona jakość dla bezpiecznego inwestowania

IBC SOLAR to energia słoneczna z inteligentnych systemów. A ponieważ każdy system jest tylko tak silny, jak jego najsłabszy komponent, wszystkie nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dzięki ciągłej kontroli jakości w naszym własnym laboratorium i jedynemu swego rodzaju testowemu kompleksu, zawierającym komorę klimatyczną, flasher oraz komorę elektroluminescencyjną, mamy pewność o nasze produkty.

Nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również systemy montażowe mają kluczowe znaczenie dla trwałości, dlatego też nasze systemy IBC TopFix 200 oraz IBC AeroFix łączą w sobie nasze własne innowacje dla wszystkich typów dachów - mamy odpowiedni system do każdego dachu!

W naszym produktowym portfolio są nie tylko nasze rodzime artykuły IBC SOLAR, ale również inne produkty wiodących producentów fotowoltaicznych, z których wszystkie są wybierane i testowane zgodnie ze ścisłymi standardami jakości.  

Rozwiązania IBC SOLAR są bezpieczną inwestycją:

  • Niemiecka jakość inżynierii
  • Wartościowa gwarancja
  • Stabilność finansowa i kredytowa wiarygodność

Dostępny osobiście: Twój przeszkolony partner IBC SOLAR Premium


Systemy solarne IBC SOLAR dostępne są za pośrednictwem naszych Partnerów Premium - specjalistów branży fotowoltaicznej, którzy zostali kompleksowo przeszkolenie przez nas. Możesz liczyć na nich jako doświadczonych ekspertów, którzy

  • zaprojektują Twój system solarny u Ciebie na miejscu,
  • zapewnią profesjonalne usługi instalacyjne,
  • i błyskawicznie zareagują na każde serwisowe zgłoszenie.

Mamy bliską relację z naszymi klientami... dosłownie: mamy ponad 1000 Partnerów Premium, którzy działają w ponad 30 krajach na całym świecie.