Spotkaliśmy się z naszymi Partnerami Premium w średniowiecznym zamku, w Gniewie. Oto, jak zapamiętaliśmy to wydarzenie

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nareszcie, po dwóch latach przerwy, mogliśmy spotkać się w większym gronie osobiście z Partnerami Premium IBC SOLAR. W tym celu pojechaliśmy do zamku w Gniewie, gdzie spędziliśmy blisko trzy dni i mieliśmy doskonałą okazję do rozmów stricte biznesowych, ale również do wymiany poglądów i poznania swoich pasji oraz zainteresowań. Z większością obecnych osób jesteśmy w stałym kontakcie mailowym czy telefonicznym, ale nic nie zastąpi rozmowy twarzą w twarz. Jeszcze lepiej, gdy podczas networkingu towarzyszy nam niecodzienna oprawa nawiązująca do staropolskiej biesiady.

Do hotelu mieszczącego się w historycznym zamku na Pomorzu dojechaliśmy w poniedziałek, 21 listopada 2022 r, dzięki czemu mogliśmy przygotować się na kolejny dzień, który zapowiadał się bardzo intensywnie. Wtorek zaczęliśmy od części oficjalnej, podczas której omówiliśmy najważniejsze zagadnienia z obszaru instalacji fotowoltaicznych i odnawialnych źródeł energii. Przedstawiliśmy również zmiany strukturalne i nowości w samym IBC SOLAR. Podsumowaliśmy bieżący rok i wspólnie dyskutowaliśmy o trendach w najbliższej przyszłości. Ważnym elementem tej części spotkania była także ceremonia wręczenia nagród dla Partnerów IBC.

Tego samego dnia wzięliśmy udział w „Igrzyskach Parahistorycznych”, podczas których drużyny mierzyły się w ciekawych konkurencjach – między innymi strzelanie z kuszy, czy zejście do skarbca zamkowego. Mieliśmy również niepowtarzalną okazję, żeby przenieść się na chwilę kilkaset lat wstecz i przebrać się w historyczne stroje. Z kolei wieczorem czekała na nas staropolska biesiada pod nazwą „Szabla i kielich” poprowadzona przez samego Kasztelana. Nastrojowe otoczenie średniowiecznego zamku dodatkowo dodało szczególnego charakteru temu wydarzeniu. Wspólna uczta była doskonale spędzonym czasem, w czasie którego mogliśmy swobodnie porozmawiać ze wszystkimi i poznać się lepiej nawzajem. Tego rodzaju momenty zostaną w naszej pamięci na długo.

Po stronie IBC SOLAR obecny był nasz niezastąpiony zespół do zadań specjalnych, czyli Maciej Drobczyk, Mariusz Wilk, a także Emilia Jabczyńska oraz Jakub Halamíček. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć Wojciecha Prokopowicza, który od tego roku obejmuje stanowisko Dyrektora Zarządzającego w IBC SOLAR Polska. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i wspaniały czas spędzony razem. Nie możemy doczekać się już naszego kolejnego spotkania!