Szkolenie z bezbalastowych konstrukcji montażowych na dachy płaskie

Szkolenie z bezbalastowych konstrukcji montażowych na dachy płaskie, 09.11.2021 oraz 23.11.2021, 10:00

Od marca 2021 roku już ponad 90 osób wzięło udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych przez IBC SOLAR Polska we współpracy z CW Lundberg, producentem kompletnych systemów ochrony dachów oraz firmą Eko Projekt. Podczas jednodniowych szkoleń uczestnicy mają możliwość zapoznania się z nowoczesnym rozwiązaniem dla instalacji na dachach płaskich, wykorzystującym bezinwazyjny i bezbalastowy system montażu.

 

Program


Program warsztatów obejmuje m.in.:
 

  • analizę rodzaju mocowań stosowanych w fotowoltaice 
  • omówienie bezinwazyjnego i pozbawionego balastu systemu montażowego stworzonego przez IBC SOLAR oraz CW Lundberg 
  • prezentację przykładowych kalkulacji tego, jak silne wiatry czy obciążenie śniegiem wpływają na instalację PV
  • wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują licencje upoważniające do instalacji płytek CWL (bez tej licencji producent nie udziela gwarancji na swoje produkty)

 

Najbliższe sesje szkoleniowe:

  • 09.11.2021, 10:00
  • 23.11.2021, 10:00

 

Miejsce: ośrodek szkoleniowy CWL w Dzierżoniowie

 

Jak się zapisać?

Warsztaty organizowane są przez IBC SOLAR i CW Lundberg przy wsparciu Centrum Szkoleniowego Eko Projekt. Odbywają się w Dzierżoniowie, są otwarte i bezpłatne, ale o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na wydarzenie przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej IBC SOLAR Polska, w zakładce kontakt: www.ibc-solar.pl/o-firmie/formularz-kontaktu/

 

Inne szkolenia IBC SOLAR Polska

IBC SOLAR działa na światowym rynku od prawie 40 lat. Jako wiodący hurtownik i dostawca systemów dla rozwiązań fotowoltaicznych i energetycznych, posiadamy ponad pięć gigawatów mocy zainstalowanej, sieć 15 międzynarodowych oddziałów i 1000 partnerów oraz portfolio imponujących wdrożeń na całym świecie. Jesteśmy społecznością doświadczonych specjalistów i chcemy dzielić się naszą wiedzą z innymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszego centrum kompetencyjnego, gdzie można sprawdzić nadchodzące webinaria i zapisać się na wybrane wydarzenia.