Zapraszamy na targi Intersolar Europe

Proekologiczna zabudowa targowa w oparciu o zasadę „od kołyski do kołyski“ (z ang. cradle-to-cradle) oraz bazujące na 40-letnim doświadczeniu nawiązanie do zrównoważonego rozwoju.

Tym wyróżnimy się wśród innych wystawców podczas największych targów branży PV w Europie. Odwiedź nasze stoiska i porozmawiaj o najnowszych produktach oraz o doświadczeniu naszych ekspertów.

Jako jedni z ponad 900 wystawców będziemy obecni na międzynarodowych targach Intersolar Europe 2022, które odbędą się w dniach 11-13 maja 2022 r. Specjalnie dla Was zaprezentujemy rozwiązania skupione wokół naszych trzech głównych obszarów działalności: instalacji dla domu, komercyjnych oraz elektrowni słonecznych. Na stoiskach (A4.470 i A4.670) będzie można zobaczyć innowacje w dziedzinie wewnętrznych systemów montażowych, zapewniające większą elastyczność i szybkość działania, a także optymalizację kosztów. Sama tegoroczna zabudowa targowa, zaprojektowana i zrealizowana w zgodzie z ideą Cradle-To-Cradle także nawiązuje do najnowszych trendów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

40 lat IBC SOLAR i więcej

Z okazji 40-lecia działalności na rynku wprowadzamy nowy wizerunek i rozszerzone koncepcje w obszarach biznesowych: mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym oraz związanych z elektrowniami słonecznymi. W tym roku na naszym stoisku temat zrównoważonego rozwoju również będzie miał wysoki priorytet. Zabudowa targowa została zrealizowana w oparciu o zasady Cradle-To-Cradle, co oznacza, że większość wykorzystanych materiałów można po zakończeniu targów w pełni przetworzyć z powrotem do obiegu biologicznego lub technicznego, bez konieczności poddawania ich ponownemu recyklingowi. 

Moduł jubileuszowy z dodatkową 40-miesięczną gwarancją i technologia TOPCon

Na największym wydarzeniu fotowoltaicznym w Europie, które ma odwiedzić nawet 50 000 gości, odwiedzający obejrzą wydajny panel jubileuszowy IBC MonoSol 415/420 MS-HC-N. Wyposażony jest w technologię ogniw TOPCon pozwalającą osiągnąć bardzo wysoki poziom sprawności, co umożliwia uzyskanie lepszych wyników na tej samej powierzchni. Parametry techniczne modułu zapewniają również zwiększoną sprawność temperaturową i ograniczają degradację dzięki efektom LID i LeTID. Oprócz 30-letniej gwarancji na wydajność, przedłużamy 15-letnią gwarancję na produkt o kolejne 40 miesięcy w ramach obchodów 40-lecia działalności na rynku. 

Maksymalna elastyczność: System montażowy AeroFix G3 do dachów płaskich

Nasi goście będą mogli zobaczyć na własne oczy najnowszy efekt ewolucji aerodynamicznego systemu montażowego dedykowanego dla dachów płaskich. Mowa o konstrukcji montażowej IBC AeroFix G3, która po raz pierwszy zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności na targach Intersolar 2022. Przy jej wykorzystaniu można montować moduły o długości od 1500 do 2100 mm i szerokości od 980 do 1150 mm. Dzięki zintegrowanemu połączeniu uchylnemu we wsporniku montażowym AeroFix, moduły leżą na systemie montażowym bez naprężeń mechanicznych. Zróżnicowane warianty montażu oraz możliwość łączenia szerokich i wąskich szyn nośnych w tym samym systemie zapewniają wysoki stopień elastyczności i efektywności kosztowej przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa. 

Montaż IBC TopFix 200 na dachach skośnych jeszcze szybszy

W sektorze dachów skośnych nasza firma rozszerza swój sprawdzony system montażowy IBC TopFix 200 o zaawansowane elementy dodatkowe, które jeszcze bardziej przyspieszają montaż na dachu, a tym samym zapewniają monterom istotną oszczędność czasu. Tam, gdzie wcześniej dla różnych wysokości ramy modułu konieczne były różne zaciski, teraz można bez problemu zamontować pierwszy zacisk końcowy G3 Vario Module o regulowanej wysokości umożliwiający montaż modułów o różnych wysokościach ramy. Oznacza to, że instalator ma maksymalną elastyczność podczas montażu, nawet przy użyciu tylko jednego zacisku, a wysiłek związany z planowaniem jest znacznie mniejszy. Do szybkiego montażu przyczynia się również blachodachówka Mammut Form S+. Kombinacja haków dachowych i formowanych dachówek jest zintegrowana bezpośrednio z konstrukcją dachu i jest teraz dostępna również do izolacji dachowej.  

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach Intersolar Europe w dniach 11-13 maja 2022 r. w hali A4, na stoiskach A4.470 i A4.670. Do zobaczenia!