Przewaga nad konkurencją dzięki inteligentnym rozwiązaniom fotowoltaicznym

Niezależnie od tego, czy jest to mała firma czy duża korporacja, zakład rzemieślniczy czy zakład przemysłowy, nasze rozwiązania technologiczne dla fotowoltaiki zapewniają wyjątkowy potencjał oszczędności i mogą być przystosowane do różnorodnych warunków i potrzeb.

Zainwestuj w słoneczną przyszłość

Jak możesz zwiększyć energetyczna wystarczalność z solarnej energii? Dzięki rozwiązaniom IBC SOLAR, doskonale przystosowanym do potrzeb Twojego biznesu.

systemy solarne dla biznesu

Wysokiej jakości rozwiązania IBC SOLAR dla fotowoltaiki są podstawą dla skutecznego zarządzania energią.

  • zwiększają oszczędności za energię elektryczną,
  • zapewniają energetyczna wystarczalność w przypadku wypadku prądu lub niestabilnej pracy sieci, 
  • zmniejszają koszty zapotrzebowania w paliwo, kiedy system hybrydowy wyposażone jest w diesel agregator, 
  • zapewniają zasilanie 24h na dobę , oraz
  • promują pozytywny wizerunek firmy.

I to właśnie CI daje przewagę na rynku. 

Produkowanie energii dla zwiększenie własnego zużycia jest opłacalne dla każdego biznesu

Zwiększ oszczędności za energię elektryczną, zwiększ energetyczna wystarczalność

Fotowoltaika od IBC SOLAR w łatwy sposób, pokryje część Twojego zapotrzebowania na energię, produkując energię na własne zużycie. Dzięki czemu koszt zużytej energii elektrycznej jest zdecydowanie niższy. 

Własne systemy solarne pozwalają na zwiększenie własnego zużycia przez cały okres życia instalacji a to jest co najmniej 20 lat.

 

Skuteczna praca zespołowa:

System hybrydowy PV nie tylko zwiększa oszczędności za energię elektryczną, ale również i energetyczna wystarczalność

Energetyczna wystarczalność na Seszelach

Hotele, szpitale, gospodarstwa – a zwłaszcza przedsiębiorstwa handlowe są często uzależnione od nieustannych dostaw energii. W odizolowanych regionach bez dostępu do sieci energetycznej, lub obszarach z nieregularnymi dostawami, w powszechnym użyciu są dieslowe agregaty prądotwórcze. W przeciwieństwie do rosnących cen olejów napędowych, koszty instalacji solarnych regularnie spadają od dłuższego czasu. Więc dlaczego nie przejść na energia słoneczną, która jest przyjazna dla środowiska?

 

Jej przewaga jest oczywista: obniżenie kosztów, niezawodność, niższe koszty utrzymania, niższe emisje CO2. Dzięki inteligentnym sterownikom odpowiedzialnym za kierowanie zużyciem, generatory są używane tylko w wyjątkowych sytuacjach. A to oznacza niezawodną gwarancję dostaw energii elektrycznej, w każdej sytuacji.