Pewna inwestycja dla Twojego biznesu

Możesz polegać na rozwiązaniach od IBC SOLAR i wysoce wykwalifikowanych Premiowych Partnerów

Inteligentne systemy solarne - wiarygodne i wykonane na miarę

Inteligentne systemy solarne

Najważniejszym czynnikiem dla uzyskania maksymalnych zysków z energii słonecznej jest dobór indywidualnego technologicznego rozwiązania pod Twój biznes. I to jest jedna z naszych podstawowych zasad:

 

IBC SOLAR oferuje systemy solarne, hybrydowe i do akumulacja energii, które są jednostkowo dostosowane do profilu zapotrzebowania na energię, aby dostarczać odpowiednią ilość energii w odpowiednim czasie, dzięki czemu kierowanie zużyciem energii jest w co najefektywniejszy sposób zorientowane na zwiększenie własnego zużycia.

 

Szczegółowe obliczenia kosztów operacyjnych, dla Twojej firmy gwarantują pewność i bezpieczeństwo planowania inwestycyjnego. 

Sprawdzona jakość - trwałe i wydajne elementy

IBC SOLAR to energia słoneczna z inteligentnych systemów. A ponieważ każdy system jest tylko tak silny, jak jego najsłabszy komponent, wszystkie nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dzięki ciągłej kontroli jakości w naszym własnym laboratorium i jedynemu swego rodzaju testowemu kompleksu, zawierającym komorę klimatyczną, flasher oraz komorę elektroluminescencyjną, mamy pewność o nasze produkty.

Nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również systemy montażowe mają kluczowe znaczenie dla trwałości, dlatego też nasze systemy IBC TopFix 200 oraz IBC AeroFix łączą w sobie nasze własne innowacje dla wszystkich typów dachów - mamy odpowiedni system do każdego dachu!

W naszym produktowym portfolio są nie tylko nasze rodzime artykuły IBC SOLAR, ale również inne produkty wiodących producentów fotowoltaicznych, z których wszystkie są wybierane i testowane zgodnie ze ścisłymi standardami jakości.  

Rozwiązania IBC SOLAR są bezpieczną inwestycją:

  • Niemiecka jakość inżynierii
  • Wartościowa gwarancja
  • Stabilność finansowa i kredytowa wiarygodność

Kompetentni Premiowi Partnerzy – dostępni również w Twoim kraju

Energia słoneczna z kompetentnymi Premiowymi Partnerami

Profesjonalizm przez cały czas. Szeroko rozpowszechniona sieć regionalnych partnerów, którzy oferują profesjonalne usługi od instalacji po konserwacje systemów solarnych. Premiowi Partnerzy IBC SOLAR są przez nas starannie dobierani, i w ciągłym kontakcie z naszym działem wsparcia, aby zawsze byli dobrze poinformowani o aktualnych najnowszych technologiach. Ponad 1,000 specjalistów na całym świecie zapewnia fachową wiedzę IBC SOLAR bezpośrednio dla Ciebie.

 

Kolejny plus: jeśli jesteś w kontakcie z Premiowym Partnerem, masz zawsze dostęp do informacji odnośnie Twojej instalacji i jej utrzymaniu.