Pewna inwestycja dla Twojej firmy

Możesz polegać na rozwiązaniach od IBC SOLAR i sieci wykwalifikowanych Partnerów

Inteligentne systemy solarne - wiarygodne i wykonane na miarę

Inteligentne systemy solarne

Aby zapewnić maksymalne korzyści z instalacji fotowoltaicznej powinna ona być precyzyjnie dopasowana do potrzeb Twojego biznesu. I właśnie to - indywidualne podejście - to nasza główna siła:

IBC SOLAR oferuje systemy fotowoltaiczne, hybrydowe i magazyny energii indywidualnie dopasowane do Twojego profilu zużycia energii, dostarczając odpowiednią ilość energii elektrycznej wtedy, kiedy jest ona potrzebna. 

Szczegółowy plan działania, oparty o wymagania i specyfikę Twojego biznesu zapewnia bezpieczeństwo i komfort długoterminowego planowania.

Szczegółowe obliczenia kosztów operacyjnych, dla Twojej firmy gwarantują pewność i bezpieczeństwo planowania inwestycyjnego. 

Sprawdzona jakość - trwałe i wydajne elementy

IBC SOLAR to energia słoneczna z inteligentnych systemów fotowoltaicznych. A ponieważ każdy system jest tak silny, jak jego najsłabszy komponent, wszystkie nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy jakościowe. Dzięki ciągłej kontroli jakości w naszym własnym laboratorium i jedynemu swego rodzaju testowemu kompleksowi, zawierającyemu komorę klimatyczną, flasher oraz komorę elektroluminescencyjną, możemy być pewni jakości naszych produktów.

Nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również systemy montażowe mają kluczowe znaczenie dla trwałości instalacji, dlatego też nasze systemy IBC TopFix 200 oraz IBC AeroFix łączą w sobie autorskie innowacje dla wszystkich typów dachów - mamy odpowiedni system montażowy dla każdego rodzaju dachu!

W naszym portfolio produktów znajdują się nie tylko nasze rodzime artykuły IBC SOLAR, ale również inne produkty wiodących producentów fotowoltaicznych, z których wszystkie są wybierane i testowane zgodnie ze ścisłymi standardami jakości. 

Kompetentni Partnerzy Premium – dostępni również w Polsce

Energia słoneczna z kompetentnymi Premiowymi Partnerami

Profesjonalizm ponad wszystko. Rozbudowana sieć regionalnych partnerów, którzy oferują profesjonalne usługi od instalacji po konserwację systemów solarnych. Partnerzy Premium IBC SOLAR są przez nas starannie dobierani i pozostają w ciągłym kontakcie z naszym działem technicznym. Dzięki temu są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami. Ponad 1000 specjalistów na całym świecie dostarcza fachową wiedzę IBC SOLAR bezpośrednio do naszych klientów.

Kolejny plus: jako Twój punkt kontaktowy, nasi Partnerzy Premium są zawsze pod ręką, by udzielić informacji o działaniu i wydajności Twojej instalacji.