Pewna inwestycja dla Twojej firmy dzięki IBC SOLAR

Możesz polegać na rozwiązaniach od IBC SOLAR i sieci wykwalifikowanych Partnerów

Inteligentne systemy solarne - wiarygodne i wykonane na miarę

Aby zapewnić maksymalne korzyści z instalacji fotowoltaicznej powinna ona być precyzyjnie dopasowana do potrzeb Twojego biznesu. I właśnie to - indywidualne podejście - to nasza główna siła:

IBC SOLAR oferuje systemy fotowoltaiczne, hybrydowe i magazyny energii indywidualnie dopasowane do Twojego profilu zużycia energii, dostarczając odpowiednią ilość energii elektrycznej wtedy, kiedy jest ona potrzebna.

Szczegółowy plan działania, oparty o wymagania i specyfikę Twojego biznesu zapewnia bezpieczeństwo i komfort długoterminowego planowania.

Szczegółowe obliczenia kosztów operacyjnych, dla Twojej firmy gwarantują pewność i bezpieczeństwo planowania inwestycyjnego. 

Jakość od A do Z

Sprawdzona jakość - trwałe i wydajne komponenty

Wszystkie komponenty są mocne, solidne i trwałe. Czynniki, które sprawiają, że każdy system IBC SOLAR jest dla Ciebie opłacalną inwestycją. Do tego dochodzą ponadprzeciętne gwarancje produktowe i wydajności, które oferujemy Państwu jako wiodąca na świecie firma oferująca systemy PV. Wysoką wydajność i niezawodność potwierdzają nie tylko obszerne testy w laboratorium badawczym PV SUNLAB, ale również niezależne instytuty, takie jak TÜV i Fraunhofer ISE.

Dowiedz się więcej o najwyższej jakości IBC SOLAR

Kompetentni Partnerzy Premium – dostępni również w Polsce

Profesjonalizm ponad wszystko. Rozbudowana sieć regionalnych partnerów, którzy oferują profesjonalne usługi od instalacji po konserwację systemów solarnych. Partnerzy Premium IBC SOLAR są przez nas starannie dobierani i pozostają w ciągłym kontakcie z naszym działem technicznym. Dzięki temu są zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami. Ponad 1000 specjalistów na całym świecie dostarcza fachową wiedzę IBC SOLAR bezpośrednio do naszych klientów.

Kolejny plus: jako Twój punkt kontaktowy, nasi Partnerzy Premium są zawsze pod ręką, by udzielić informacji o działaniu i wydajności Twojej instalacji.